Kaupade tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Selleks palun täita allolev tagastusvorm.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Rohkem infot kaupade tagastamise kohta on siin.

NB! Tasuta kohaletoimetamine kaotab kehtivuse, kui klient tagastab (osaliselt) kauba ning lõplik ostusumma jääb alla tasuta transpordiks vajaliku ostusumma. Sellisel juhul tagastame kliendile toodete ostusumma, millest on maha arvestatud kohaletoimetamise tasu proportsionaalselt.

Tagastused saata nii, et toote originaalpakend kahjustada ei saaks (!!!) koos tellimuse numbriga (!!!) Tartu Veeriku Selveri pakiautomaati. Saajaks märkida Karenberg OÜ ja telefoni number 56561734. Tartlased võivad tellimusi tagastada ka meie lattu Viljandi mnt 48 eelneval kokkuleppel.

Tagastamise vorm

    Kauba tagastamise põhjus:
    defektiga toodevale toodesuurus ei sobimuu (täpsustage kommentaarides)


    Kuidas soovite kaupa tagastada:
    toon ise kohalepakiautomaadiga (ostja kuludega)