Soodus!

Bamboolik vormiõmmeldud mähkmesisu taskuga

10.97 9.87

Vormiõmmeldud kahepoolne sisemähe. Sobib ideaalselt kasutamiseks Bambooliku katte sees aga ka nt snappiga kinnitatult teiste katete all.

1 laos

Kategooria:

Bambooliku AI2 Duo mähkmesüsteemi imav osa. Kasutatav mähkmekatte sees iseseisvana või lisades selle taskusse veel sisusid imavuse suurendamiseks.

Vormiõmmeldud mähkmesisu on

  • kahepoolne. Ühel pool kuivahoidev fliis, teisel pool bambusviskoos. Fliisiga pool hoiab beebi kuivas samas kui naturaalsemat bambusega poolt saab kasutada neil lastel, keda märg tunne ei häiri või selleks, et tekitada lapsel märga tunnet (potitreeningu eemärgil nt).
  • taskuga! Sinna saad panna misiganes lisasisu imavuse tõstmiseks.
  • trukkideta. Lihtsalt aseta see mähkmesisu pisikestesse taskutesse, mis on mähkmekattel selleks õmmeldud ja sisu püsib kenasti katte sees paigal. Vaata allolevat joonist.
  • universaalse suurusega. See sobib nii vastsündinule kui väikelapsele. Esimene skeem (vastsündinule) on vabatahtlik. Sedasi on parem kaitse lekete vastu (mähe on tihedalt jalgade ümber), kuid kui see tundub liiga keeruline või pole snappit käepärast, võib kohe liikuda edasi teise skeemi juurde. Vastsündinul ilmselt pole vaja taskusse lisaimu.

Vaata vormiõmmeldud mähkmesisu ja AI2 Duo mähkmesüsteemi kohta videot siit:

Koostis:
Kuivahoidev kiht: 100% polüester (fliis)
Teine pool: 80% bambusviskoos, 20% polüester


Valmistatud Tšehhis.
Bamboolik.eu

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bamboolik vormiõmmeldud mähkmesisu taskuga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga