GoGoNano™ Protect tekstiili ja nahakaitsevahend, 170ml

24.95

GoGoNano Protect on 100 % loodussõbralik veepõhine lahus, mille koostise ohutus ei vähenda selle tõhusust. Seda saab kasutada erinevatel materjalidel, sealhulgas nubukil, seemisnahal ja tekstiilil. Ainus materjal, mida Protect kaitsta ei saa, on avatud struktuuriga naturaalne sile nahk. Nendel soovitame kasutada Gogonano Stay Dry spreid.

Laost otsas

Kategooriad: ,

GoGoNano Protect on 100% loodussõbralik toode, mis kaitseb sinu jalanõusid niiskuse ja plekkide eest kuni kuus kuud pärast selle kasutamist.

Protecti kasutamine on ääretult lihtne – lihtsalt pihusta seda umbes 30 cm kauguselt jalatsile või mõnele muule kaitset vajavale materjalile. Tavalise sünteetilise materjali puhul piisab vaid kergest pihustamisest, nahkesemete kaitsmiseks on aga soovitatav käia pind pärast pihustamist mikrofiiberlapiga üle, et kindlustada tõhusaim toime ja ühtlasem katvus. Pärast pihustamist on tavaline, kui materjal näib esialgu niiskena.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame lasta esemetel pärast Protecti pealekandmist vähemalt 24 tundi kuivada. Üks Protecti kasutuskord pakub esemetele kaitset kuni kuueks kuuks.

Protecti suurimad eelised on

  • ülihüdrofoobne kaitsekiht
  • kaitse UV-kiirte (pleekimise), vee ja õli vastu
  • veepõhine koostis
  • 100 % loodussõbralik ja ohutu
  • keskkonnasäästlik ja kasutajasõbralik aerosoolpihusti AiroPackilt
  • 170 ml GoGoNano Protecti = 400 ml tavalises aerosoolis

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “GoGoNano™ Protect tekstiili ja nahakaitsevahend, 170ml”