Meie lugu

Kõik algas aastal 2017, kui meie esimene laps alustas iseseisvate sammude tegemist. Googeldasin ning uurisin erinevatest gruppidest, millised on kõige jalasõbralikumad jalanõud, mida lapsele esimesteks sammudeks valida. Soovitati vaadata paljajalujalatsite poole ning nii me nendeni jõudsimegi. Võin uhkusega öelda, et mõlemad meie lapsed on kandnud ainult paljajalujalatseid ja seda oma esimestest sammudest alates. 
2018. aastal, peale teise lapse sündi, tundsin ka ise, et mu jalad ei mahu enam olemasolevatesse jalatsitesse ära. Ükski jalanõu ei olnud enam mugav.  Soetasin ka ise esimesed barefoot jalanõud. Pärast mitut paari ebasobivates suurustes jalatseid ning mõningast proovimist ja katsetamist, olin lõpuks siiski müüdud. Mu varvastel ei olnud enam kitsas ja jalanõud ei olnud jalas ebamugavad. Praegu kannan ainult paljajalujalatseid ja oma vanu jalatseid proovides imestan, kuidas ma nendega üldse käia suutsin 😁
Kuna sel ajal Eestist paljajalujalatseid eriti saada ei olnud ja kõik tuli tellida välismaalt, tekkis mõte neid ise maale tooma hakata. Mõeldud-tehtud. 2019. aasta maikuu lõpus avasime oma e-poe. Alustasime laste barefoot jalatsite, riidest mähkmete ja mõningate beebitarvikute müümisega, mida ladustasime oma kodu garaažis. Ka kliente võtsime vastu oma kodus. Aasta hiljem olid peaaegu kõik toad jalatsikarpe ning kaupa täis ja 2020 mais kolisime oma esimesele väiksele rendipinnale. Laiendasime järjest ka täiskasvanute paljajalujalatsite valikut ning palkasime esimese töötaja. Sama aasta detsembris kolisime edasi suuremale pinnale, kus asume ka praegu. Lõpetasime riidest mähkmete ning beebitarvikute müümise ja keskendusime paljajalujalatsitele. Siin, Ilmatsalu tänaval, oleme järjest ruume juurde saanud, kuid tundub, et peagi hakkab ka siin meile kitsaks jääma 🙂

Meie meeskond

Mina olen Reene, Tupsunupsu perenaine. Enne laste sündi ja enne Tupsunupsut olin täiskohaga aeroobikatreener. Nüüd annan trenne vaid 2x nädalas ja pigem oma hobiks. Tupsunupsus teen ära kõik tööd, mis vaja 🙂 IT-poole eest vastutab mu abikaasa Karl, kelle põhitöö on aga mängutarkvaraettevõttes. Kui meie lapsed olid pisemad, kutsusime neid tupsunupsudeks ja selle järgi sai nime ka meie pood.

Reene, Karl ja Tupsunupsud

Lisaks on meie meeskonnas Jane ja Elin, kes aitavad poes teile sobivad jalanõud valida. Marili aga vastutab selle eest, et kõik teie tellimused saaksid kenasti pakitud ja teele.

Meie põhimõte ja eesmärk

Me Tupsunupsus usume, et jalatsid peaksid olema nii mugavad kui ka stiilsed. Meie eesmärk on tuua sulle paljajalujalatsite valik, mis hoolitseb sinu jalgade eest, ilma et peaksid ohverdama moe ja stiili nimel. Oleme hoolikalt valinud tooteid, et tagada kvaliteet ja vastupidavus.
Püüame tuua paljajalujalatsid lähemale ka hinnatundlikumale kliendile, mistõttu leiab meie tootevalikust paljajalujalatseid igasuguses hinnaklassis.

Fun Fact! Tupsunupsu tellimused on algusest peale pakitud ainult taaskasutatud pakenditesse. Kasutame teise ringi pappkaste, jalatsikarpe, paberist poekotte, vanapaberit jms. Samuti oleme kasutanud algusest peale vaid paberteipi ♻️