Kaupade tagastamine ja vahetamine
Vahetamine

Toote või suuruse vahetamiseks palun soorita uus tellimus soovitud tootele/suurusele ning tasu selle eest. Täida palun allolev tagastusvorm ning saada ebasobiv toode meile tagasi lugedes eelnevalt läbi tagastusinfo.

Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastamisõigus ei kehti, kui kaup on ostetud poest kohapealt. Tagastamiseks palume täita allolev tagastusvorm ning saata ebasobiv kaup meile tagasi. Tagastamisel tasub postikulu tagastaja.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Rohkem infot kaupade tagastamise kohta on siin.

Tupsunupsu tagastab kliendi poolt tellimisel tasutud postikulu, kui tellimus tagastatakse täies ulatuses. Kui tellimus tagastatakse osaliselt, tagastatakse postikulu proportsionaalselt tellimuses olnud toodete arvuga.
NB! Tasuta kohaletoimetamine kaotab kehtivuse, kui klient tagastab (osaliselt) kauba ning lõplik ostusumma jääb alla tasuta transpordiks vajaliku ostusumma. Sellisel juhul tagastame kliendile toodete ostusumma, millest on maha arvestatud kohaletoimetamise tasu proportsionaalselt.

Tagastuste saatmine
 1. Lisa karpi või pakki oma tellimuse number ! ! !
 2. Paki toode ajalehte, paberkotti vms nii, et originaalpakend ei saaks kahjustada
 3. Saada pakk Tartu Veeriku Selveri pakiautomaati (DPD/Smartpost/Omniva) või aadressile Ilmatsalu 3, Tartu, 51014
 4. Saajaks märkida Karenberg OÜ, (+372)56561734, info@tupsunupsu.ee
 5. Tagastused võib tuua ka ise kohale poe lahtiolekuaegadel (Ilmatsalu 3)
Tagastamise vorm

  * – kohustuslikud väljad

  Palun vali kalendrist tellimuse kättesaamise kuupäev*

  Kauba tagastamise põhjus:
  defektiga toodevale toodesuurus ei sobimuu (täpsustage kommentaarides)


  Kuidas soovite kaupa tagastada:
  toon ise kohalepakiautomaadiga (ostja kuludega)