Topi Natural Repel looduslik vetthülgav kaitsevahend jalatsitele, 160 ml

14.20

Smartpost

Laost otsas

Teavita, kui toode on taas laos

Tootekood: TN4 Kategooriad: ,

Kasutuseks väli- ja vabaajariietel ning jalanõudel. Sobib kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes. Annab kaetavale materjalile vett ja mustust tõrjuvad omadused. Taastab membraaniga kangaste vett hülgavuse. Materjal säilitab hingavuse.

OMADUSED
Natural Repel loob vastupidava, hingava tõkke, mis tõrjub tõhusalt vett ja mustust. Muudab puhastamise lihtsamaks. Mustuse saab pinnalt eemaldada niiske lapiga. Sobilik TEX® materjalidele. Veepõhine, ohutu kasutamiseks kõikidel materjalidel. UV-stabiilne ja mittesüttiv. Lõhnatu, materjali kasutusomadused ja väljanägemine ei muutu.

KASUTAMINE
Veepõhine lahendus sobib ideaalselt enamikule materjalidest: tekstiil, nailon, kunstmaterjalid, nahk, seemisnahk, nubuk. Puhastage pind tolmust ja mustusest. Loksutage toodet ja pihustage 20 cm kauguselt ühtlaselt kogu pinnale kuni pind on märg. Enne lõplikku kuivamist pühkige pehme lapiga vajadusel üleliigne. Laske täielikult kuivada. Täiesti ohutu keskkonnale, inimestele ja loomadele.
Nõuanne: Pikemaajaliseks kaitseks kandke 2 kihti.

KOOSTIS
Eksklusiivne retsept, mida ei ole klassifitseeritud kahjulikuks, tuleohtlikuks ega ohtlikuks. Vesiemulsioon sisaldab ainult looduslikke komponente.

OHUTUS
Hoida laste kätte sattumast! Silma sattudes loputage ohtra veega. Vajadusel pöörduge arsti poole.

SÄILITAMINE
Hoida originaalpakendis temperatuuril üle +5 °C. Kõlblikkusaeg kaks aastat tootmiskuupäevast.

PAKEND
160 ml pihustiga alumiiniumpudel, kasutusvalmis.

KESKKOND
100% biolagunev toode. Ei sisalda PFC ja toksiine. Pakend on taaskasutatud alumiiniumist. Puhastatud pakend on taaskasutatav.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Topi Natural Repel looduslik vetthülgav kaitsevahend jalatsitele, 160 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga