Barefoot sandaalid laia jalaga lastele

Barefoot sandaalid laia jalaga lastele [2022]

Suvi ja sandaalide hooaeg on täies hoos. Kõige parem on lasta lastel olla soojal ajal paljajalu. Kui see aga pole võimalik, siis selles postituses tutvustame barefoot sandaale, mis sobivad laia jalaga lastele. Kuidas teada, kas jalg on lai, kitsas või keskmise laiusega? Siit leiad näiteks ühe kalkulaatori, mis aitab otsustada. Jala kõrguse osas aitab selgusele jõuda see postitus.

🌞 3F sandaalid sobivad ka eriti laiale ja kõrgele jalale. Saadaval suurustes 24-32.

🌞 Beda sandaalid sobivad keskmise laiusega kuni laiale, keskmise kõrgusega kuni kõrgemale jalale. Saadaval suurustes 24-38.

🌞 Bundgaard Tobias Summer nahast sandaalid on mõeldud küll sisejalatsiks, kuid saab kasutada ka õues (kuluvad kiiremini). Eemaldades sisetalla alt papi, on jalats veelgi painduvam ja pehmem. Sobivad keskmise laiusega ja laiemale jalale, madalamapoolsele kuni kõrgemapoolsele. Jalatsi peal on krõpsud, millega saab seda paremini jala järgi sättida. Hetkel saadaval suurustes 19-25

🌞 EF Barefoot sandaalid sobivad laiale ja keskmise kõrgusega kuni kõrgemale jalale. Saadaval suurustes 21-33.

🌞 Fare Bare sandaalid sobivad keskmise laiusega kuni laiale ja pigem madalale jalale. Saadaval suurustes 19-40.

🌞 Jonapi sandaalid (mitte SLIM mudel!) sobivad laiale ja pigem madalale jalale. Saadaval suurustes 23-30.

🌞 D.D.step 070 seeria sandaalid sobivad laiale ja ka pontsakale jalale. Saadaval suurustes 20-25, ideaalsed ka algajale kõndijale.

🌞 Tikki Nido sandaalid on nahast, õhukese ja väga painduva tallaga. Väga kerged. On väga populaarsed lasteaia sisejalatsitena, kuid sobivad ka suvel õue. Sobivad keskmise laiusega kuni laiemale jalale, mis on umbes keskmise kõrgusega. Hetkel saada suurused 21-32.

🌞 Xero sandaalid sobivad laiale ja peaaegu igasuguse volüümiga jalale. Saadaval suurustes 32-36.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.