Sisejalatsid/vahetusjalatsid lasteaeda ja kooli [2024]

Sisejalatsid/vahetusjalatsid lasteaeda ja kooli [2024]

Kuna laps viibib enamasti lasteaias või koolis väga suure osa oma päevast, peaksid lasteaia vahetusjalanõud ning kooli vahetusjalanõud olema jalasõbralikud, mugavad ja need ei tohiks mingil viisil piirata lapse mängu ega tema liikumist. Sellistele nõuetele vastavad barefoot jalanõud ehk paljajalujalatsid.

⚫ Miks eelistada just paljajalujalatseid?⚫

  1. Hea maapinna tunnetus – lapsed tunnevad maapinda otse jalge all, luues sellega autentse ühenduse
  2. Jalalaba areng – paljajalujalatsid tugevdavad jalalihaseid ja toetavad tervislikku jalalaba arengut
  3. Tasakaal ja koordinatsioon – paljajalujalatsid parandavad tasakaalu ja keha koordinatsiooni erinevate tekstuuridega pindadel
  4. Ergonoomiline disain – paljajalujalatsid pakuvad mugavust kogu päeva jooksul, need ei pressi varbaid ebaloomulikult kokku ning toetavad hea rühi arengut
  5. Hügieen – lasevad jalgadel hingata, hoiavad ära higistamist ja ebameeldivat lõhna ning jalahädasid, mida võivad põhjustada valesti valitud ja/või liiga kitsad jalanõud
  6. Keskkonnasõbralikkus – paljud paljajalujalatsid valmivad väikestes pereärides ohututest ja keskkonnasõbralikest materjalidest.

Et valida lapsele sobivad jalanõud, palun mõõda esmalt ära tema jala pikkus ja laius ning hinda meie juhiste ja soovitatud valemi järgi jala kõrgust. Kui see tehtud, asu jalatseid valima! Kindlasti jälgi ka väljavalitud jalatsite mõõdutabelit ja jäta jalatsisse sobiv pikkuse ning laiuse varu.

Lasteaeda sobivad barefoot sisejalatsid

Igaühel on oma eelistused, milline peaks lapse lasteaia vahetusjalats olema. Mõni eelistab võimalikult lahtiseid jalatseid, et jalg saaks maksimaalselt õhku, teine soovib külmade põrandate tõttu kindlasti soojast materjalist jalatseid, kolmas soovib, et varbad oleks kindlasti kaetud, sest laps kipub muidu koperdama jne. Toome selles postituses eraldi välja just õhukese ja väga painduva tallaga jalanõud, millest enamus ongi loodud sisejalatsiks.

Soovi korral hüppa kohe huvipakkuva teema juurde:

Barefoot lasteaia sisejalatsid laia jalaga lastele

Baby Bare sisejalatsid – puuvillasest tekstiilist kummitallaga jalatsid, mis sobivad laiale ja keskmise kõrgusega jalale, ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 22-33.

Beda sisejalatsid – hea hinnaga sisejalatsid lasteaeda. Tekstiilist jalatsid, millel sisetald on eemaldatav. Saab kasutada sisetallaga või ilma. Sobivad keskmise laiusega kuni laiale jalale (mitte slim mudel!), keskmise kõrgusega kuni ka veidi kõrgemale jalale. Uus mudel (music ja trucks mustriga) sobib paremini laiale ja madalamale jalale ja ka peenemale pahkluule. Olenevalt mudelist saadaval suurustes 22-35.
Beda võrgust sandaalid – võrkmaterjalist sandaalid, mis sobivad keskmise laiusega kuni laiale jalale. Sobivad keskmise kõrgusega kuni kõrgele jalale. Madala jala puhul jäävad krõpsud väga pikad. Mõnusalt lahtised ja lasevad jalal hingata, mida just paljud emmed otsivad. Saadaval suurustes 25-30.

Bundgaard Mary – nahast baleriina tüüpi jalats, mis on mõeldud sisejalatsiks, kuid saab kasutada ka õues. Eemaldades sisetalla alt papi, on jalats veelgi painduvam ja pehmem. Sobivad keskmise laiusega jalale, keskmise kõrgusega ja ka veidi kõrgemale. Kui on väga kitsas pahkluu, võib lasta kingsepal krõpsu veidi kohendada parema istuvuse jaoks. Saadaval suurustes 21-30.

Bundgaard Mary Leopard barefoot baleriinad

Bundgaard Tobias – nahast sandaalid, mis on mõeldud sisejalatsiks, kuid saab kasutada ka õues. Eemaldades sisetalla alt papi, on jalats veelgi painduvam ja pehmem. Sobivad keskmise laiusega ja laiemale jalale, madalamapoolsele kuni kõrgemapoolsele. Jalatsi peal on krõpsud, millega saab seda paremini jala järgi sättida. Hetkel saadaval suurustes 19-30.

Bundgaard Skye sandaalid – kvaliteetsed nahast sandaalid. Sobivad keskmise laiusega kuni laiale jalale, madalale ja ka veidi kõrgemale. Krõpsud hästi reguleeritavad. Saadaval suurustes 28-42.

Bundgaard Tamara baleriinad – nahast imearmsad baleriinad, mis on kerged ja pehmed kui sussid. Peal kummid, tänu millele püsivad jalatsid ilusti jalas. Sobivad laiale ja keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 21-32.

Collégien – sussilaadsed baleriinad, espadrillid ning sokk-sussid/kummitallaga sokid õue või lasteaeda. Puuvillasest/villasest materjalist painduva tallaga jalatsid on sobivad pea igale jalatüübile ja -laiusele, need on jalas nagu sokid. Talla all on õhuaugud. Lastehoidu kõige pisematele sobivad neist nt sokk-sussid. Saadaval suurustes 18-47

EF Barefoot nahast sandaalid – sobivad laiale ja keskmise kõrgusega kuni kõrgele jalale, ka peenikesele pahkluule. Need sobivad nii õue kui lasteaeda. Saadaval suurustes 21-33.

EF Barefoot nahast sandaalid – see sandaalide mudel sobib aga laiale ja madalale jalale, ka peenikesele pahkluule. Need sobivad nii õue kui lasteaeda. Saadaval suurustes 21-33. NB! Tume tald jätab põrandale musti jutte!

Fare Bare sandaalid – lahtise ninaosaga sandaalid on valmistatud siledast nahast. Nii jalapealne kui ümber pahkluu rihm on krõpsudega reguleeritavad. Nende sisetald on mikrofiibrist ja sisetalla all on pehmendus, mistõttu sobivad ka neile, kes ei armasta väga õhukest talda. Sandaalide välistald ei ole kõige painduvam, kuid ilmselt kasutamise käigus muutub pehmemaks. Sobivad laiale ja keskmise laiusega jalale, nii madalale kui ka kõrgele. Saadaval suurustes 28-37.

Froddo Barefoot Flexy Avi sandaalid – nahast sandaalid, mis sobivad nii madalale kui ka kõrgele jalale. Sobivad keskmise laiusega ja ka laiemale jalale. Krõpsudega väga hästi reguleeritav. Painduv ja pehme Vibrami tald.

Froddo Barefoot Flexy Mini sandaalid – nahast sandaalid, mis sobivad nii madalale kui ka kõrgele jalale. Sobivad keskmise laiusega ja ka laiemale jalale. Krõpsudega väga hästi reguleeritav. Painduv ja pehme Vibrami tald.

Jonapi sisejalatsid – tekstiilist väga kerged ja painduvad sandaalid, mis sobivad keskmise laiusega kuni laiale ja keskmise kõrgusega kuni veidi kõrgemale jalale. Ilma eemaldatava sisetallata. Saadaval ka poole kaupa suuruseid, alates 24 kuni 33,5.

Milash Monica sisejalatsid – Milashi uus mudel, mis sobib hoopiski väga laiale ja ka kõrgele jalale. Suurused erinevad eelmisest (Dove) mudelist, vaata suuruste tabelit!

barefoot sisejalatsid lasteaeda Milash Monica beige

Ok Bare Maya sandaalid – sobivad keskmise laiusega kuni laiemale, madalale kuni kõrgemale jalale, ka peenikesele pahkluule. Pealmiste krõpsudega saab jalatsi väga mugavalt istuma panna pea igat tüüpi jalale. Sobivad nii õue, kui sisejalatsiks. Saadaval suurustes 21-34.

Ok Bare Mirrisa sandaalid – sobivad kitsamale kuni laiale jalale, nii madalale kui ka kõrgemale. Väga populaarne mudel lahtise varbaosa tõttu. Pealmise krõpsuga saab jalatsit kenasti reguleerida jala järgi ning sobima panna ka kitsamapoolsele jalale. Saadaval suurustes 23-36

Tikki Nido sandaalid – mõnusad nahast sandaalid, õhukese ja väga painduva tallaga. Väga kerged. On väga populaarsed lasteaia sisejalatsitena. Sobivad ka suvel õue. Sobivad keskmise laiusega kuni laiemale jalale, mis on umbes keskmise kõrgusega. Hetkel saada suurused 20-32.

Tikki Aranya, Lasta ja Mariposa sandaalid – veidi paksema tallaga kui Nidod, kuid siiski väga pehmed ja painduvad sandaalid. Sobivad kõrgemale jalale kui Nidod ning keskmise laiusega kuni laiale jalale. Sobivad kandmiseks ka õues. Hetkel saadaval suurustes 21-32.

Vivobarefoot Ababa sandaalid – sobivad ka päris laiale jalale, madalale kuni keskmise kõrgusega. On valmistatud nubuknahast, väga pehme ja painduva tallaga. Rihmad on reguleeritavad krõpskinnitustega. Saadaval suurustes 30-34.

barefoot sandaalid lastele vivobarefoot ababa sandal II kids acorn

Slipstop sussid – sobivad nii lasteaeda kui ka spasse, mereranda, õue. Väga kerged ja õhukesed mittelibiseva tallaga sussid, mis sobivad pea igale jalatüübile. Väga jämeda pahkluu puhul võivad jääda jalale soonimisrandid. Saadaval suurustes 18-44.

Tikki Ziggy sussid – sobivad lasteaeda, külma põrandaga koju, huviringi, tantsutundi. Saadaval on villavildist ja nahast mudelid, mis oma pehmuse tõttu sobivad pea igale jalatüübile, ka veidi kõrgemale ja laiale. Saadaval suurused 18-40.

Barefoot lasteaia sisejalatsid keskmise laiusega jalale

Blifestyle Niobe ja Natrix sandaalid – mõlemad sandaalid sobivad kitsale kuni keskmise laiusega jalale. Niobe sandaalid on vegan, nendel saab rihmasid väga palju reguleerida ning nende tald on väga õhuke ja painduv. Niobe sandaalid on saadaval suurustes 25-33. Natrix sandaalid on nahast. Nende tald on veidi paksem aga siiski väga pehme ja painduv. Natrix sandaalid on saada suurustes 24-32.

Beda Slim sisejalatsid – tekstiilist sussid, mis sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega jalale. Neil on eemaldatav sisetald ja jalatseid on võimalik kanda sisetallaga või ilma. Mõnusalt painduv välistald.

Bundgaard Sebastian sandaalid – nahast sandaalid, millel on kaks jalapealset rihma reguleeritavad. Need sobivad keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõgusega jalale. Tald on veidi tugevam. Saadaval suurustes 25-32.

Collégien – sussilaadsed baleriinad, espadrillid ning sokk-sussid/kummitallaga sokid õue või lasteaeda, millest oli juttu juba ülal.

Dodo Shoes sandaalid – on valmistatud nahast ning sobivad keskmise kõrgusega ja keskmise laiusega jalale. Saadaval suurustes 20-27.

D.D.step 076 seeria sandaalid – väga kerged ja painduva tallaga nahast sandaalid. Sobivad keskmise laiusega ja ka kitsamale jalale. Sõltuvalt mudelist sobivad need madalale kuni veidi kõrgemale jalale. Saadaval suurustes 20-37.

EF Barefoot sisejalatsid – mudel 385 on tekstiilist, eest kinnisem ja ilma eemaldatava sisetallata. See sobib keskmise laiusega kõrgemale jalale, ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 24-36.

EF Barefoot sisejalatsid – sandaalilaadne 386 mudel on samuti tekstiilist ning ilma eemaldatava sisetallata. See sobib kitsale kuni keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale, ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 23-35.

Fare Bare sandaalid – need sobivad väga hästi just kõige pisematele lastehoidu või sõimerühma. Tald on väga hästi painduv. Sobivad keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 19-22, nii nahast kui mikrofiibrist soodsamaid mudeleid.

Fare Bare lahtise ninaosaga sandaalid suurematele lastele, millest oli juttu juba ülal.

Igor Lona Pepito tennised ja Lona Mercedes baleriinad– need poollahtised tennised ning baleriinad on valmistatud puuvillast ning nende ninaosa on kummiga kaitstud. Sobivad keskmise laiusega ning keskmise kõrgusega kuni veidi kõrgemale jalale. Mõnusalt painduv välistald. Saadaval suurustes 19-27.

Jonap Zula sandaalid – on valmistatud nahast ning need sobivad keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 22-30. Mõnusalt pehme ja painduva tallaga.

Jonap Baby papud – need poollahtised tennised on valmistatud sametjast tekstiilist ning painduvad kenasti. Saadaval suurustes 18-23. Kui eelistad lasteaeda kinnisemat jalanõud, siis need on hea valik.

Froddo Barefoot Flexy Lia ja Flexy Flower sandaalid – nahast sandaalid, mille mõlemad rihmad on reguleeritavate krõpsudega. Kuna jalapealset rihma saab reguleerida, siis sobivad need sandaalid nii madalale kui ka kõrgele jalale. Sobivad keskmise laiusega kuni laiale jalale. Nende tald on 9 mm paks, seega sobivad ka neile, kes otsivad veidi paksema tallaga jalanõusid. Talla paksusest hoolimata on need barefoot sandaalid väga kerged ja painduvad hästi. Saadaval suurustes 25-42.

Froddo Barefoot Flexy Avi sandaalid, millest oli juttu juba ülal.

Froddo Barefoot Flexy Mini sandaalid, millest oli juttu juba ülal.

Froddo Barefoot Flexy Wooly villased sussid – sobivad keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Mõnus variant siis, kui siseruumis on külmad põrandad. Kerge ja painduva Vibrami välistallaga. Sobivad kandmiseks ka õues nt jaheda suveilmaga. Saadaval suurustes 23-32.

Koel Barefoot sandaalid – nahast sandaalid, mis sobivad nii õue kui lasteaeda. Tald on pehme ja painduv. Sobivad keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Ka kitsale pahkluule. Lahtiste varvastega mudelid on väga otsitud vanemate poolt 🙂 Olenevalt mudelist saadaval suurustes 23-41.

Leguanito Scio – täiskasvanute leguano scio mudel on olnud ülipopulaarne. Nüüd on need saadaval ka laste suurustes. Laste omad on veelgi painduvama tallaga. Mõnusast õhulisest materjalist, lihtsasti jalgatorgatavad. Sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 26-34.

roosad paljajalujalatsid lastele leguanito scio rose
leguanito scio paljajalujalatsid lastele

Milash sisejalatsid – väga kerged ja painduva tallaga armsad puuvillasest materjalist sisejalatsid. Paljud emmed hindavad seda, et varvaste osa on lahtine ja jalg saab vabalt õhku. Sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega ning keskmise kõrgusega jalale. Vaata kindlasti suuruste tabelit, sest Milashi kirjude mudelite puhul läheb vaja tavapärasest u 3 numbrit suuremaid jalatseid. Ühevärvilised ja Monica mudel on teistsuguste suurustega.

Ok Bare Ithaka sandaalid – nahast barefoot sandaalid õue või lasteaeda. Need barefoot sandaalid sobivad keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega kuni veidi kõrgemale jalale, sobivad ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 21-34.

Ok Bare Mika sandaalid – nahast barefoot sandaalid õue või lasteaeda. Need barefoot sandaalid sobivad keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega kuni veidi kõrgemale jalale, sobivad ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 21-34.

Barefoot sandaalid lastele Ok Bare Mika

Ok Bare Palm ja Miami sandaalid sobivad kitsale kuni keskmise laiusega madalale jalale, ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 21-34. Sobivad nii õue kui sisejalatsiks.

Slipstop sussid, millest oli juttu juba ülal.

Tikki Morro sandaalid – lahtise ninaosaga sandaalid veidi suurematele lastele. Sobivad keskmise laiusega ja kõrgusega jalale ning on saadaval suurustes 29-35. Mõnusad sandaalid ka suviseks ajaks õue.

Raweks Zuzia – need on olnud läbi aegade kõige populaarsemad sisejalatsid, ilmselt oma hinna tõttu. Valmistatud tekstiilist ning neil on väga painduv ja pehme tald. Sobivad keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega jalale. Nad ei sobi väga peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 21-33.

Barefoot lasteaia sisejalatsid kitsa jalaga lastele

Beda Slim sisejalatsid, millest oli juba juttu.

Blifestyle nahast Natrix ja vegan Niobe sandaalid, millest oli juttu ülal.

Collégien baleriinad, kummitallaga sokid, espadrillid, millest oli juttu ülal.

D.D.step 076 seeria sandaalid, millest oli juttu ülal.

EF Barefoot tekstiilist sandaalilaadne 386 mudel – sobib kitsamapoolsele, madalale kuni keskmise kõrgusega jalale, ka peenikesele pahkluule. Õhuke ja pinduv tald.

Leguanito Scio slip-on jalatsid sobivad ka kitsale jalale. Neist oli juttu ülal.

Milash tekstiilist sisejalatsid sobivad kitsale jalale. Neist oli juttu ülal.

Ok Bare Palm ja Miami sandaalid sobivad kitsale jalale. Neist oli juttu ülal.

Slipstopi sussid sobivad igasugusele jalatüübile. Neist oli juttu ülal.

Tikki Morro sandaalid sobivad kitsale jalale. Neist oli juttu ülal.

Kooli sobivad barefoot jalatsid

Koolilastel on sageli juba oma nägemus, milline nende kooli sisejalats olema peaks. Sageli esitab ka kool omapoolsed nõudmised. Eelnevalt lasteaia all loetletud jalatsite seast leiab kindlasti sobivad ka kooli. Kuid siin veel lisaks mõned mõtted, millised jalatsid võiks koolilastele sobida või meelepärased olla ning mida on saadaval ka suuremates suurustes.

Soovi korral hüppa kohe huvipakkuva teema juurde:

Kooli sisejalatsid laiale jalale

Be Lenka Perk – need barefoot jalatsid on mõnusad kerged jalga tõmmata. Knit materjalist, st jalatsil ei ole õmbluseid. Need sobivad madalale kuni keskmise kõrgusega jalale ning keskmise laiusega kuni laiale. Väga peenikesele pahkluule ei sobi. Saadaval suurustes 25-35.

EF Barefoot Pinki sandaalid – sobivad laiale ja madalale kuni kõrgemale jalale. Armsalt sätendavad ja sobivad nii kooli kui ka lasteaeda. Saadaval suurustes 25-33.

barefoot sandaalid lastele ef barefoot pinki

Ballop Vivid tossud – mõnusad vegan tossud näiteks sporditundidesse. Sobivad keskmise laiusega kuni laiale jalale, keskmise kõrgusega ja veidike kõrgemale. Saada suurustes 25-32.

Beda võrgust ja tekstiilist mudelid, baleriinad ning sandaalid – võrk laseb õhku läbi ja sobib hästi ka sisejalatsiks. Olenevalt mudelist sobivad keskmise laiusega kuni laiale, madalast kuni kõrge jalani. Paeltega mudeleid annab paremini jala järgi reguleerida ning soovi korral saab paelad asendada kummipaeltega. Sobivad ideaalselt, kui kõik varbad on enam-vähem ühe pikkusega. Olenevalt mudelist saada suurustes 25-38.

Fare Bare sandaalid ja baleriinad – nahast või mikrofiibrist jalatsid, millel on kaasas 2 sisetalda. Nendega saab jalatsi ruumi (pikkust, laiust, kõrgust) reguleerida vastavalt vajadusele. Sobivad laiale ja madalale kuni keskmise kõrgusega lestakujulisele jalale, ka peenele pahkluule. Saadaval suurustes 23-37 ja täiskasvanute mudelid kuni 40 suuruseni.

Fare Bare tennised – puuvillasest materjalist tennised, millel samuti kaasas 2 sisetalda siseruumi reguleerimiseks. Sobivad laiale, madalast kuni kõrgeni, lestakujulisele ja ka peene pahkluuga jalale. Soovi korral saab paelad asendada kummipaeltega. Olenevalt mudelist saadaval suurustes 33-43.

Flexi Nens baleriinad – saadaval on nii musti kui rose gold värvitoonis siledast nahast baleriinasid, millel on peal krõpskinnitus. Need sobivad madalale kuni keskmise kõrgusega ja keskmise laiusega kuni veidi laiemale jalale. Mustade tald jätab põrandale mustad jutid! Saadaval suurustes 24-34. Uuel baleriinade mudelil on pahkluu ümber pannal ning seda on saada suurustes 28-40.

Flexi Nens mustad sandaalid – alates 35 suurusest sobivad need sandaalid laiale ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Jalapealne rihm on reguleeritav. On pehme sisetallaga ja hästi painduva välistallaga. Saadaval suurustes 31-40.

Freet Zennor sandaalid – need sportlikumad vegan sandaalid sobivad ka eriti laiale ja kõrgele jalale. Saadaval suurustes 30-36 ja täiskasvanute suurustes kuni 47. Pealt reguleeritavad kummidega.

Koel Madison vegan sandaalid – sportlikumad sandaalid, mis sobivad keskmise laiusega kuni laiale ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 25-41. Pealt reguleeritavad kummidega.

barefoot sandaalid koel madison vegan blue

Leguano baleriinad – imekerged, pehmed ja painduvad, jalas nagu sokid. Õhukesest tekstiilist baleriinad on lihtsasti jalga tõmmatavad ja need sobivad pea igale jalatüübile.

Saguaro tossud – saadaval erinevatest materjalidest mitmeid mudeleid tossusid, millel on mugavad elastikkummid. Smart mudel on valmistatud õhulisest knit-materjalist. Fast mudeli materjal on neopreenilaadne õhuke ja veniv kangas. Vitality mudel natukene paksem neopreenilaadne materjal + veidi ka võrku. Kõikide mudelite tald on väga painduv ning need sobivad madalale kuni kõrgele laiale jalale. Saadaval suurustes 24-36 ning täiskasvanute kategooriast leiab ka suuremaid suuruseid.

Xero Shoes Prio laste tossud – need vegan tossud sobivad hästi sporditundidesse. Sobivad keskmise laiusega kuni laiale jalale, madalale kuni kõrgele. Paeltega on need hästi pealt reguleeritavad. Soovi korral saab paelad asendada kummipaeltega. Saadaval suurustes 31-36.

Kooli sisejalatsid keskmise laiusega jalale

Anatomic Starter ja Starter Mesh tennised – saadaval nii võrgust kui puuvillaseid mudeleid, slip-on tüüpi (ilma paelteta) ja baleriinasid. Sobivad keskmise laiusega ja kõrgusega jalale. NB! Värvilised tallad jätavad põrandale jutte! On veidi paksema tallaga ja sobivad hästi ka esimesteks barefoot jalatsiteks. Saadaval 36-45 suuruses, kuid alles on vaid üksikud suurused.

Be Lenka Perk slip-onid, millest oli juttu ülal.

Ballop Vivid tossud, millest oli juttu ülal.

Bedad, millest oli juttu ülal.

Flexi Nens baleriinad, millest oli juttu ülal.

D.D.step 063 seeria baleriinad ja sandaalid – hea hinnaga nahast jalatsid, millel on nahast eemaldatav sisetald ja ülipehme ning painduv kummist välistald. Nende tald on üks pehmemaid paljajalujalatsite seas. Ninaosa on kaitstud kummiga. Sobivad keskmise laiusega ja veidi laiemale, keskmise kõrgusega kuni kõrgele jalale. Madalale ja kitsale jalale ei sobi. Saadaval suurustes 25-36.

Flexi Nens sandaalid – sobivad keskmise kõrgusega ja veidi kõrgemale jalale. Jalapealne rihm ei ole reguleeritav (v.a mustad sandaalid). On pehme sisetallaga ja hästi painduva välistallaga. Sõltuvalt mudelist saadaval suurustes 25-40.

Froddo Barefoot baleriinad ja sandaalid– nahast jalatsid, mis suuremates suurustes sobivad pigem keskmise laiusega ja kitsamapoolsele ning madalale jalale. Ka peenikesele pahkluule. Sõltuvalt mudelist saada suurustes 23-40.

Froddo Barefoot tennised – väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega tekstiilist jalatsid nahast eemaldatava sisetallaga. Nende välistald on külge õmmeldud täies ulatuses. Suuremates suurustes sobivad keskmise laiusega ja kitsamapoolsele, madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Sobivad ka peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 23-40.

Jampi Kids B21 sandaalid – valmistatud veluurist ja sobivad keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega jalale. Sobivad ka kitsale kannale ja peenikesele pahkluule. Saadaval suurustes 31-35.

Jampi B18 tossud – mõnusad võrgust tossud, mis sobivad näiteks sporditundidesse või niisama sisejalatsiks. Sobivad keskmise laiusega ja amdalale kuni keskmise kõrgusega jalale, ka kitsale kannale ning peenikesele pahkluule. Saada suurustes 31-35.

Koel Madison sandaalid, millest oli juttu ülal.

Leguano balerinad, millest oli juttu ülal.

Paperkrane Big Banana ja Leo Lover – vahvate mustritega tekstiilist tennised osalise nahkvoodriga, mis sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 25-42.

Protetika Berg ja Meryl sandaalid– nahast sandaalid eemaldatava nahast sisetallaga. Sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega, madalale kuni keskmise kõrgusega jalale ning kõige paremini kui kõik varbad on enam-vähem ühepikkused. Saadaval suurustes 19-35.

Protetika Tafi sandaalid – need on uue liistuga tekstiilist sandaalid. Sobivad keskmise laiusega ning madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Tald on mõnus painduv ning sandaal on pealt 2 krõpsuga reguleeritav. Saadaval suurustes 19-35.

Protetika Kirby – tekstiilist tennised. Sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega, madalale kuni keskmise kõrgusega jalale ning kõige paremini kui kõik varbad on enam-vähem ühepikkused. Saadaval suurustes 19-35.

Protetika Gael – need on mõnusast õhulisest ja venivast knit materjalist tossud. Need on Protetika uue talla ning uue liistuga. Sobivad keskmise laiusega ning madalale kuni kõrgemale jalale. Sobivad ka peenikesele pahkluule. Saada suurustes 19-36.

Reima Astelu tossud ja Rantaan sandaalid – Reima Astelu tossud on venivast ja õhulisest knit materjalist. Need on mugavalt reguleeritavad pealt kummipaeltega. Sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega jalale ning madalale ja ka kõrgele. Reima Rantaan sandaalid sobivad samuti kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega jalale, mis on madal või keskmise kõrgusega. Need on ka masinas pestavad. Saada suurustes 22-40.

Vega barefoot baleriinad – need kaunid baleriinad sobivad keskmise laiusega ning madalapoolsele kuni keskmise kõrgusega jalale. Sädelevad on vegan materjalidest ning kuldsed siledast nahast. Pahkluu ümbert krõpsuga reguleeritavad ning painduva Vibram välistallaga. Saadaval suurustes 27-34.

Vivobarefoot Addis Wyn School baleriinad – need siledast nahast mustad klassikalised baleriinad sobivad hästi koolivormi juurde. Must tald ei jäta põrandale jutte. Sobivad kitsamapoolsele kuni keskmise laiusega ning madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Saada suurustes 29-38.

Mustad baleriinad koolijalatsid Vivobarefoot Addis Wyn School
Mustad baleriinad, koolijalatsid Vivobarefoot Addis Wyn School

Vivobarefoot Gaia tennised – valmistatud orgaanilisest puuvillast. Väga mõnusalt õhuke materjal ning õhuke ja painduv tald. Sobivad keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 25-34.

paljajalujalatsid lastele vivobarefoot gaia houmous
Vivobarefoot Gaia Houmous tennised

Vivobarefoot Primus Sport – sportlikumad võrktossud sobivad nii sportimiseks kui niisama kandmiseks. Väga kerged ja painduva tallaga. Sobivad keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Saadaval suurustes 23-38.

Kooli sisejalatsid kitsale jalale

Affenzahni sandaalid – saada on nii nahast kui ka vegan variante, nii paeltega kui ka krõpsudega. Need sobivad kitsale kuni keskmise laiusega jalale. Krõpsudega mudel sobib madalale kuni keksmise kõrgusega jalale ja paeltega mudel sobib ka kõrgele jalale. Saada suurustes 22-32.

Affenzahni tossud Woven Dream – sobivad kitsale kuni keskmise laiusega ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Mõnusad näiteks sportimiseks või miks mitte niisama kandiseks kooliruumides.

Affenzahn Woven Dream Grey barefoot jalatsid

Bundgaard Walker baleriinad – sobivad kitsale ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale. Siledast nahast ja kaunilt sädelevad. Saadaval suurustes 28-34.

Bundgaard The Walker Ballerina, Rose Gold

Filii Kaiiman sandaalid – vegan sandaalid kitsale ja madalale kuni keskmise kõrgusega jalale, ka peenele pahkluule. Sobivad hästi, kui suur varvas on kõige pikem. Saadaval suurustes 21-35

Leguano ballerinad, millest oli juttu ülal.

Reima Fiksu baleriinad – need on mõnusast venivast knit materjalis baleriinad, mis sobivad kitsale ja madalale kuni veidi kõrgemale jalale. Ei sobi lestakujulisele jalale, kui varbad on väga harali. Saadavad suurustes 28-38.

Reima Fiksu baleriinad Pink coral
Reima Fiksu baleriinad Pink coral

Reima Astelu ja Rantaan mudelid, millest oli juttu ülal.

Vivobarefoot tossud, millest oli juttu ülal.

Vivobarefoot Addis Wyn School baleriinad, millest oli juttu ülal.

Kui vajad abi sobiva jalatsipaari leidmisel, võta meiega julgesti ühendust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga